آرمان رضایی

مدت 3 ساله که با سمت کارشناس پشتیبان شبکه داخلی مشغول به کار هستم و به حضورم تو این شرکت میبالم و اسمشو با افتخار به زبون میارم.
علاقه شدیدی به ورزش کوهنوردی و صخره نوردی، عکاسی و طبیعت گردی دارم و در کنارش فوتبال، والیبال، شنا و اسکی رو علاقه مندم و دنبال می کنم.
هدفم ایستادن رو بلندترین قله 7 قاره جهانه و با افتخار پرچم بزرگ پارس آنلاین رو بر فراز این قله ها به اهتزاز در میارم.

سینا خرم دل

3 ساله کارمند پارس آنلاین هستم و در حال حاضر در سمت teamlead واحد فروش پارس آنلاین مشغولم و خیلی از روزای خوب زندگیمو مدیون پارس هستم.
والیبال و کوهنوردی ارکان اصلی زندگیم محسوب میشن که البته کوهنوردی واسم فقط یه ورزش نیست یه عشقه.
دوست دارم قدم به جاهایی بذارم که هر کسی نمیذاره و زیبایی هایی رو تجربه کنم که سخت به دست میاد و این سفر از یه ایده کوچیک با آرمان و امیر و پروانه شروع شد و الان تبدیل به یه هدف بزرگ شده و ما تصمیم گرفتیم با پارس آنلاین تو این راه بزرگ هم مسیر باشیم.

پروانه رحیمی

سهم زیادی از بهترین روزامو تو پارس آنلاین میگذرونم یعنی 8 سال و من بابتش خوشحالم پارس آنلاین خونه دوم منه و همه پارس آنلاینی ها خونواده بزرگ من. در حال حاضر در سمت کارشناس دفتر تحول کار استراتژِی امکان سنجی و تحلیل پروژه ها و همچنین تسهیل پیشبرد پروژه های سازمان رو انجام میدم.
روزی که بدون ورزش بگذره رو جزو روزایی که زندگی کردم نمیذارم.
شعارم تو زندگی اینه رویای خودتو داشته باش باورش کن و براش بجنگ. میخوام تجربه ایستادن رو بلندترین قله آفریقا رو داشته باشم. (خوب میدونم روزای آفتابی یا سرد و طوفانی پیش روی ماست با آغوش باز به سمتش میرم چون میدونم کوهستان از اراده ما لذت خواهد برد)

امیر بیک لو

3 سال که در واحد پشتیبانی فنی داخلی یا همان LAN شبکه پارس آنلاین کار می کنم.
علایقم: ماجراجویی، طبیعتگردی، عکاسی ورزش کوهنوردی، صخره نوردی، بدنسازی، تنیس.
چرا کلیمانجارو؟ پارسال بود که با بچه ها راجع بهش صحبت کردیم بعد تصمیم گرفتیم که اینکارو انجام بدیم. این کوه تقریبا 300 متر از دماوند بلندتره و اینکه تو قاره آفریقا قرار داره و این دو، دلیل هایی هستند که باعث شدن من این کوه رو انتخاب کنم.